Само за осем минути "Реал" (Мадрид) продаде билетите за домакинския мач с "Ювентус" от четвъртфиналите на Шампионската лига, съобщава вестник "Марка". Испанският шампион пусна в продажба последните свободни билети в понеделник в 10.00 часа, а в 10.08 сайтът на клуба не приемаше повече заявки.

Голяма част от пропуските бяха разпродадени преди това или ангажирани чрез притежателите на сезонни карти. От капацитета на стадион "Сантяго Бернабеу" 4000 места ще бъдат отпуснати на "Ювентус". Така "Реал" ще има около 76 хиляди привърженици за домакинския си мач. По правило в Шампионската лига се отделя и малка буферна зона около сектора с феновете на отбора гост.

Миналогодишните финалисти в турнира се изправят един срещу друг първо в Торино на 3 април. Реваншът на "Сантяго Бернабеу" е на 11 април. Финалният мач през миналия сезон завърши с победа 4:1 на "Реал".