Аржентинският отбор загря за световното първенство по футбол с убедителна победа и добро настроение. На "Бомбонера" в Буенос Айрес небесносините спечелиха с 4:0 срещу Хаити.

Последната приятелска среща преди световното премина в добро настроение. Звездата на отбора Лионел Меси вкара три гола, а четвъртият беше дело на Серио Агуеро.

Меси даде тон за победата с гол от дузпа в 17-ата минута. Резултатът се запази до 58-ата, когато футболистът на "Барселона" удвои. Той се оказа на правилното място и след спасяване на вратаря на Хаини направи добавка.

Осем по-късно Павон проби отляво и подаде пред вратата, където Меси засече за 3:0. След още три минути той даде отлично извеждащо подаване на Агуеро, който се възползва и отбеляза.