Гол в добавеното време се оказа скъпоценен за "Интер", който победи "Наполи" в най-очаквания мач от кръга в Серия А. "Нерадзурите" стигнаха до успеха с 1:0 с попадението на Лаутаро Мартинес.

Така въпреки грешната си стъпка "Ювентус" увеличи преднината си. Със спечелената точка от равенството 2:2 с "Аталанта" шампионите събраха 50 точки и водят с девет пред "Наполи". "Интер" е трети с 36.

Мачът в Милано беше напрегнат с възможности пред двамата вратари. През първата част домакините бяха по-дейни и имаха по-добрите положения, но не можаха да вкарат.

След почивката "Наполи" подобри представянето си и започна да владее повече топката. Ключов момент се оказа положение в 81-ата минута, заради което Кулибали получи втори жълт картон и гостите останаха с човек по-малко.

В добавеното време след подаване от ляво топката стигна до Мартинес, който с хубав удар донесе победата на отбора си. В заключителните секунди и Инсиние от "Наполи" беше изгонен.