"Челси" се върна на победния път във Висшата лига. Сините от Лондон се наложиха с 2:1 при гостуването си на "Уотфорд".

Ключова роля за успеха имаше Еден Азар, който вкара двата гола. За домакините точен беше Перейра в добавеното време на първата част.

В другия късен мач за деня "Арсенал" направи 1:1 с "Брайтън". "Челси" е четвърти с 40 точки и е на 11 от водача "Ливърпул" и на пет от втория "Тотнъм". "Арсенал" е пети с 38.

През първото полувреме "Челси" владееше повече топката, но имаше малко добри възможности. Сините поведоха в добавеното време на първата част, когато Азар беше изведен напред, излъга вратаря и вкара.

Секунди по-късно домакините изравниха - след късо изпълнение на ъглов удар топката беше центрирана и с хубав удар Перейра отбеляза.

"Челси" получи дузпа в 58-ата минута и Азар изпълни точно, за да направи 2:1.