"Манчестър юнайтед" постигна трета поредна убедителна победа в третия си мач под ръководството на Оле Гунар Солскяр. "Червените дяволи" спечелиха с 4:1 срещу "Борнемут" на "Олд Трафорд", а Пол Погба продължи със силното си представяне след уволнението на Жозе Моуриньо.

Френският полузащитник се отличи с два гола и асистенция. Той даде аванс от 2:0 на "Юнайтед", а изигралият пореден много силен мач Маркъс Рашфорд добави трети в 45-ата минута.

Нейтън Аке намали резултата в добавеното време на първото полувреме, но след почивката "Юнайтед" продължи да доминира и не позволи на "Борнемут" да се върне в двубоя.

В 72-ата минута резервата Ромелу Лукаку реши всичко с четвърто попадение след чудесно извеждащо подаване на Погба. Белгийският нападател се разписа само две минути след като замени Рашфорд.

След трета си поредна победа "Манчестър юнайтед" събра 35 точки и се доближи само на три от петия "Арсенал". "Борнемут" е 12-и след десетата си загуба за сезона.