Отборът на Левски срази безапелационно Черно море с 5:0 в мач от 26-ия кръг на "А" група, изигран снощи на стадион “Георги Аспарухов”. “Сините” доминираха през първото полувреме и заслужено поведоха още в 7-та минута с гол на Христо Йовов, който от пряк свободен удар заби топката във вратата на гостите. В 20-та минута след центриране на Ричард последва грешка в защитата на Черно море. От ситуацията се възползва Валери Домовчийски, който удвои преднината на домакините. Головата серия за Левски във втората част продължи Телкийски, който на два пъти се разписа във вратата на гостите. В 52-та минута той вкара от дузпа, а в 66-та минута отново отбеляза гол. В самия край на мача /88 минута/ Йовов отбеляза на празна врата. С това попадение той повежда в листата на голмайсторите в Левски с 12 гола. БГНЕС