Ювентус се приближи до завръщане в Серия “А” след равенство – 2:2, като гост на Чезена. Българският национал Валери Божинов влезе като резерва, сменяйки Алесандро Дел Пиеро в 84-ата минута. Емилиано Салвети изведе Чезена напред в резултата в 11-ата минута, но с два гола за две минути (41-ва и 42-ра) на Давид Трезеге и Павел Недвед, “старата госпожа” обърна резултата в своя полза. Домакините се добраха до равенството десет минути след почивката, когато Н`Диайе Папа Вайго разстреля Буфон отблизо. Ювентус има преднина от осем точки пред третия пет кръга преди края. Грандът от Торино вече щеше да е в Серия “А”, ако не беше наказанието от минус девет точки, с което започна сезона, заради участието си в скандала с уговорени мачове. /БГНЕС