В трети пореден мач от Висшата лига "Манчестър юнайтед" не успя да спечели, след като завърши 1:1 като гост на "Саутхемтпън". След поражението в предишния кръг от "Кристъл палас", този път хората на Оле Гунар Солскяр отново бяха колебливи и вече при "червените дяволи" се говори за криза.

Резултатът на "Сейнт Мери" откри Даниел Джеймс още в 10-ата минута. Той се възползва от добро подаване на Скот Мактоминей и се разписа с десния крак.

До края на първата част "Юнайтед" пропиля още няколко добри шанса за гол.

След почивката "светците" стигнаха до гол в 58-ата минута. Централният защитник Йонас Вестергорд надскочи Виктор Линдельоф и се разписа с глава. Той засече центриране на Кевин Дансо.

До края на срещата домакините останаха и с човек по-малко, след като именно Дансо беше изгонен за втори жълт картон.