ЦСКА започна серията си зимни приятелски срещи с убедителна победа. Червените се наложиха с 4:0 срещу скромния "Каспий" от Казахстан.

През двете полувремена треньорът Милош Крушчич използва два напълно различни състава, като и в двата беше разпределил титулярите, които ползваше през есента. През първата част два гола вкара Али Соу, а след почивката се разписаха Раул Албентоса и Греъм Кери.

Червените играха атакуващо, като през по-голямата част от мача опитваха да притискат съперника си.

Състав на ЦСКА за началото на мача: 30. Витаутас Черниаускас (в), 28. Пламен Гълъбов, 4. Божидар Чорбаджийски, 11. Петър Занев (к), 18. Брадли Мазику, 6. Рубен Пинто, 15. Кристиян Малинов, 23. Едвин Джеси, 14. Вив Соломон-Отабор, 20. Тиаго Родригес, 22. Али Соу

Състав на ЦСКА за второто полувреме: 13. Густаво Бусато (в), 19. Иван Турицов, 25. Раул Албентоса (к), 24. Нуно Томаш, 8 Греъм Кери, 26. Валентин Антов, 16. Жанио Бикел, 10. Евандро, 21. Томи Юрич, 5. Ахмед Ахмедов, 7. Денис Давидов