Черно море" и "Левски" завършиха 0:0 в един от най-чаканите мачове от 23-ия кръг в Първа лига. Резултатът не върши работа и на двата тима, които на теория имат шанс да играят в първата шестица и да участват в плейофите. След равенството обаче шансовете им са малки.

Варненци остават седми в таблицата с 30 точки, като имат с 4 по-малко от "ЦСКА 1948". В следващия кръг "Черно море" гостува именно на червените. "Левски" пък заема осмо място с 28 точки, но все още не е губил през 2021 г.

Сините направиха силна първа част и играха по-добре от домакините. Единствено вратарят на "Черно море" Георги Георгиев обаче отказа гостите. Билал Бари и Мартин Петков пропуснаха най-добрите шансове за "Левски".

След паузата на терена преоблдаваше битката, а в края "Черно море" остана и с човек по-малко след два жълти картона на капитана Даниел Димов в рамките минута.