Разтрогващият по взаимно съгласие с ЦСКА старши треньор Стойчо Младенов постигна победа в последния си мач начело на "армейците", в който тима победи в контрола Рилски Спортист на стадион „Искър” в Самоков с 3:1, предаде репортер на БГНЕС. Запалянковците на "червените" опънаха на стадиона транспаранти, на които пише: "ЦСКА завинаги номер 1", "Стойчо ОСТАНИ!" и "Самоков мрази LeWCki". След днешния мач ЦСКА ще има нов треньор, който обаче по думите на Александър Томов ще бъде обявен официално в събота. Предполага се, че това ще е треньор номер 1 на България за XX век Димитър Пенев, който ще вземе за свой асистент Александър Станков и който изгледа мача в Самоков. Самият Младенов пък трябва до няколко дни да даде отговор на Иранската футболна федерация, дали е съгласен да поеме националния тим на страната. Самата среща започна с натиск на шампионите и още в 8-ата минута на срещата Йордан Тодоров проби отдясно и стреля, но уцели лявата греда на Яначков. Две минути по-късно Удоджи центрира към Неи, който се опита да намери Зе Руи, но топката попадна в Гюлеметов, който си отбеляза нелеп автогол, за да поведе ЦСКА с 1:0. Рилски спортист успя да изравни за 1:1 в 27-та минута, когато Алексов засече топката в мрежата на „червените” след добро центриране на капитана на Рилецо Маринов. В 30-та минута, ЦСКА успя да поведе с 2:1. Машадо даде хубав пас на Зе Руи, той овладя добре топката и подаде на Неи, но бразилеца остана под коженото кълбо, а Йордан Тодоров с воле увеличи резултата в полза на шампионите. В 60-та минута, Рилски Спортист можеше да изравни резултата, но удара на Маринов удари напречната греда на "армейската" врата. ЦСКА обаче поведе с 3:1 в 61-та минута, когато Евгени Йорданов оползотвори хубаво извеждащо подаване на Маркиньос и оплете топката в мрежата на стража на самоковци, с което оформи крайният резултат и донесе победата на шампионите. /БГНЕС