Черно море разгроми Сант Хулия (Андора) с 5:0 на реванша от първия предварителен кръг на турнира за купата на УЕФА и се класира за следващата фаза на надпреварата с общ резултат 9:0. Втората среща в Андора бе значително по-лесна за варненци отколкото първия двубой. Футболистите на Черно море започнаха по-концентрирано мача и не позволиха подценяване, подобно на първата среща, която спечелиха с 4:0 с голове едва в последните пет минути. Още с първия съдийски сигнал Черно море наложи натиск и в първата минута Мирослав Манолов бе близо до гол, но пропусна. Бившият халф на ЦСКА Йордан Юруков откри резултата в 22-а минута с глава, а малко по-късно отново той стреля добре от границата на наказателното поле и направи 2:0. Mирослав Манолов добави трети гол за Черно море в 41-а минута. След почивката срещата се доиграваше, като българският тим дооформи резултата на 5:0 с два гола на Георги Андонов. Андонов се разписа в 50-а и 64-а минута, а малко по-късно получи и червен картон за удар без топка. След мача треньорът на Сант Хулия Гонзалес призна, че варненци са били далеч по-класния тим. От своя страна наставникът на Черно море Никола Спасов изрази задоволството си от изразителната победа и добрата игра, но разкритикува възпитаниците си, заради изпуснатите нерви и излишните картони. Спасов отказа да назове кой съперник си пожелава за следващата фаза в турнира за Купата на УЕФА, но сподели, че иска преодолим съперник, който да не бъде пречка за тима по пътя към групите. Нетинфо