Тотнъм уволни временния си мениджър Кристиан Стелини само след четири мача начело на клуба.

Собственикът Даниел Леви излезе с дълго изявление, в което казва, че загубата през уикенда с 1:6 от Нюкасъл е напълно неприемлива, но и че самият той има вина за лошите резултати.

На "Сейнт Джемсис Парк" Тотнъм изостана с 0:5 до 21-ата минута и намали сериозно шансовете си за класиране в топ 4 в края на сезона.

"Кристиан Пое отбора в много труден момент от сезона. Благодаря за професионалното отношение на целия му щаб в тази тежка част от кампанията ни", заяви президентът на "шпорите" Даниел Леви.

До края на сезона Тотнъм ще бъде воден от Райън Мейсън.

Под ръководството на Кристиано Стелини лондончани изиграха 4 мача, като спечелиха 1 победа, направиха 1 равенство и 2 пъти загубиха.

Стелини застана начело след уволнението на Антонио Конте през март.