С гол на Домовчийски във 2-ата минута Левски излезе напред в резултата. В 13-та минута Марчо Дафчев от фаул възстанови равенството. Две минути по-късно Валери Домовчийски отново даде преднина на "сините". И за второто попадение на шампионите с асистенция се отличи Димитър Телкийски. Седрик Бардон с глава бележи за 3:1 за Левски в 21-ата минута. В 29-ата минута Христо Йовов прави резултата 4:1 за Левски. Калоян Караджинов в 53-та минута се възползва отлично от центриране на Орачев и намали резултата на 2:4 за Левски. Домовчийски в 54-та минута прави хеттрика си в мача за 5:2 за Левски. Телкийски отново с асистенция. Марчо Дафчев в 90-та минута прави резултата 3:5 за Левски. Футболистът на Локомотив се възползва от груба грешка на Топузаков и бележи.