"При избора България или Пеевски, вие избрахте Пеевски!" - това написа във Facebook съпредседателят на ПП-ДБ Кирил Петков минути след като Бойко Борисов обяви, че оттегля номинацията си и няма да бъде кандидат за премиер от ГЕРБ. Борисов каза и че очаква от "Продължаваме промяната - Демократична България" да назоват кой е равноотдалеченият министър-председател според тях.
По-рано днес лидерът на ГЕРБ анонсира и че ще върне първия мандат. Това според Кирил Петков било демонстрация на зависимост.
"Дефиниция на думата зависимост: Ограниченост на действията от чужда воля, власт, влияние; несамостоятелност", пише в публикацията си Петков.
Той добавя и че му е било тъжно да гледа колегите си днес:
"При избора България или Пеевски, вие избрахте Пеевски!
Дир.бг
Коментари
Анонимен
ППраст
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата
Анонимен
6 пъти избираме герб не могат правителство да направят все гледа 2,3,4 ... Нали големи победи г-н Борисов що са ви ПП БСП ДПС нали сте голяма партия
Анонимен
Благодарение на ЛЪЖЛИВАТА ПРОМЯНА, които тласкат страната към избори и лъжат на поразил!
Анонимен
Смешниците от ПП-ДБ !
Анонимен
боже, мъка................... тези нещастници убиха малката идея за истинско дясно движение.
Анонимен
Борисов да се пенсионира като Доган
И да си харчи крадливите пари
И тогава ще има велика България
Торбалан при трактора
Анонимен
Ти пиеш ли си редовно хапчетата? Без Борисов, България ще затъне повече в блатото на хаоса и лъжливата пр@стащина! Пак ще видим какви големи л@.на ще забъркат ПП-ДБ! Ще гледаме сеир ,но той е на наш гръб !
Анонимен
Този Кирчо, който щял да се бори за правова държава,попълни документ с невярно съдържание! Защо не го осъдиха? Смешник ! Сигурно може би правова според него е лъжлива държава!