Мелин Осман ГЕРБ и Ива Вълчанова-Йорданова от „БСП за България“ са новите общински съветници на Шумен. Двете положиха клетва в началото на днешното заседание на местния парламент.
Осман и Вълчанова-Йорданова заеха местата на починалите скоро общински съветници Димитър Александров и Валентин Петров.
Мелин Османова бе десета в листата на ГЕРБ на последните местни избори. Тя е завършила „Социална педагогика” в ШУ „Епископ Константин Преславски”, магистратури по „Икономика и управление на бизнеса“ и по „Социално консултиране“. Доктор е по „Социални дейности”.
Ива Вълчанова-Йорданова е завършила магистратура по „Културно-историческо наследство и туризъм” в ШУ. Била е кмет на село Вехтово.
ШУМ.БГ
Коментари
Лешпер кат вас
А защо на сесия говорят само 5-6 човека, другите мълчат като гъзове или казват по една думичка. Нямате мнение и сте там на заплатка, много сте зле. Поне говорете малко, за кво вземате заплати. Шуменци изнемогват с вас.
Анонимен
Божееее, слез и си прибери версиите
Анонимен
Новите съветници -кон за кокошка .
Град със западащи функции ,каквито съветниците такъв и града .
Турската гилдия ,процъфтява..
Колкото решения е прокарал Гюнай Тефик ,толкова ще са и на Мелин Осман .
Службоготци !
Деси
Защо нападате и правите коментари на база религия. Затова няма да се оправи България никога.
Като чета образователно - класификационните степени на Мелин Осман, със сигурност са повече от много други съветници в общинския съвет. Тя е много добър експерт, професионалист и перфекционалист в работата си. Образована е, интелигентна, учтива и най-вече готова да помогне на всеки. Не пишете глупости!!!
Анонимен
Прав си колега,че не трябва да има деление по етнос и вяра ,но за образование в днешно време не си прав. И двете първи друшки на Г Колев, от там нататък смятам, че е ясно.
Анонимен
Да сложат и хазартно-алкохолно зависимия певец
Зоолог
Тия двете са от началото на еволюционния процес.Едната явно е с купени дипломи,защото като я гледам ми се струва ,че пише с черти и резки.Общинският съвет се превръща в Меджлис.След още малко време заседанията му ще се откриват от муезин и ще се прекъсват за намаз.Бисми рахирахманир Рахим!
До Деси
перфекционалист е ясно че и ти си от тежкия делиорман
ШУМ.БГ
Този коментар бе изтрит заради неспазване на Правилата