Димитър Бербатов отново не разочарова сър Алекс Фъргюсън при успеха с 2:0 на Манчестър Юнайтед над Уест Хям. Българският национал остана на терена 90 минути и изпъкна с блестящата си асистенция към Кристиано Роналдо за втория гол в мача. „Червените дяволи” не се затрудниха особено в двубоя срещу Уест Хям и първият гол за тима от Олд Трафорд падна още в 13-тата минута, а второто попадение, което оформи и крайният резултат дойде в 29-тата, и двата гола, реализирани от Кристиано Роналдо. Резултатите от останалите мачове в английското първенство: Ливърпул - Портсмут 1:0 Мидълзбро - Манчестър Сити 2:0 Евертън - Болтън 1:0 Тотнъм - Арсенал 4:0 Хъл Сити - Челси 0:3 Астън Вила - Блекбърн 3:2 Сток Сити - Съндърланд 1:0 Фулъм -Уигън 2:0. /БГНЕС