Отборът на Левски направи златен дубъл в България. След като станаха за 25-ти път шампиони на България,възпитаниците на Станимир Стоилов триумфираха и в турнира за Купата на България, след като победиха Литекс с 1:0. Единственото попадение в мача падна в 111-ата минута, когато главният съдия на мача Любош Микел отсъди спорна дузпа, която Седрик Бардон превърна в гол. Това е 13-ти дубъл в историята на “синия” клуб, който днес чества и 93-ата си годишнина.Без гол приключи редовното време на финала за Купата на България.Двата отбора пропуснаха по няколко 100-процентови положения в двубоя, който се игра на стадион „Берое” в Стара Загора. В средата на първата част от феновете на Левски предизвикаха размирици в сектора зад вратата на Литекс.Полицията навлезе сред тях в опит да ги усмири, но привържениците започнаха да трошат седалките на стадиона и да ги мятат по посока на органите на реда. Повече от 5 минути запалянковците не спряха да чупят и трошат пластмасата.