Пред препълненият стадион в Ботевград ЦСКА отстрани домакина Балкан след победа с 5:0 в осминафиналната фаза от турнира за Купата на България, предаде кореспондент на БГНЕС. „Червените” откриха резултата в 7-та минута. Мороз навлезе в наказателното поле и намери Гунлагсон, който откри. В 11-та минута Мариан Христов вкара за Балкан, но голът бе отменен поради засада. Вторият гол за „армейците“ падна в 33-та минута и бе дело на Кирил Котев. В 39-та минута Котев намери добре Янчев в наказателното поле, той подаде с пета към Тошев, а младият нападател на със силен удар направи резултата класически. В 51-та юношата на ЦСКА Тошев вкарва втория си попадение след чудесен изстрел от границата на наказателното поле. Маркиньос оформи крайното 5:0 в 84-та минута с бомбен шут от 30 метра. Балкан: Николов, Ралков (46- К. Иванов), Георгиев, Стоянов, Степанов, Стойчевски, Христов, Ц. Иванов, Редовски – к, К. Кръстев (65 - Д. Кръстев), Арангелов ЦСКА: Беконо (70 – Велинов), Виданов, Котев, Ив.Иванов, Машадо (72 – Събев), Янчев – к, Морозс, Тодоров (55 – Тонев), Маркиньос, Тошев, Гунлаугсон /БГНЕС