Отборът на Полша спечели и второто си домакинство срещу Китай от Световната лига по волейбол. Мачът бе от група “Д”, в която е и отборът на България. За разлика от първата среща, в която биха леко с 3:0, този път поляците трябваше доста да се измъчат срещу азиатците, за да стигнат до успеха с 3:2 гейма. Волейболистите от най-многолюдната страна на два пъти повеждаха с по 1:0 и 2:1, но отстъпиха в тайбрека. Тази вечер, във Варна, България играе втората си среща с Аржентина. Вчера, нашите спечелиха с 3:0. Световна лига, група “Д” Полша - Китай - 3:2 (24:26, 25:20, 23:25, 25:16, 15:13) --- Временно класиране: 1. Полша 2 победи 0 загуби 6:2 геймова разлика 2. България 1 0 3:0 3. Китай 0 2 2:6 4. Аржентина 0 1 0:3. БНГЕС