Отборът на Реал Мадрид победи тима на Депортиво Ла Коруня с минималното 1:0 в среща от 20-ия кръг в Примера дивисион, играна на стадион "Сантяго Бернабеу". Резултатът в испанската столица бе открит шест минути преди края на първото полувреме, когато Диара центрира топката в наказателното поле, а капитанът на "белия балет" Раул с глава се разписа за 1:0. След почивката Кралския клуб опита да стигне и до по-убедителен успех, но момчетата на Хуанде Рамос нямаха късмет и пропиляха положенията си. В 59-ата минута следгрешка на Пепе, Фелипе отправи страховит удар към вратата, пазена от Икер Касияс, но за щастие на запалянковците по трибуните топката срещна напречната греда зад стража на Реал. В крайна сметка домакините се поздравиха с крайния успех и с ценни три точки благодарение, на които столичани излизат на второ място във временното класиране с актив от 41 точки, с 12 по-малко от лидера Барселона. Нетинфо