Лидерът в А група Левски се наложи трудно в последния си контролен мач преди подновяването на шампионата, печелейки с 1:0 над втородивизонния Рилски спортист. Двубоят бе решен със спорен гол, който стана причина гостите да напуснат терена десет минути преди края. Далеч по-високата класа на Левски си каза думата и още в първите минути "сините" се настаниха трайно в половината на Рилски спортист. В 11-ата минута Михайлов спаси удар с глава на Георги Иванов, а в последвалата суматоха Живко Миланов не съумя да се разпише от удобна позиция. 25 минути по-късно пък шут на Гонзо срещна гредата на вратата на гостите. Полувремето ще се запомни с много слабата игра на топтрансфера на зимата Фелипе Да Коща, чиито неуверени действия в средата на терена бяха причина за две опасни атаки на състезателите на втородивизионния опонент. Нетинфо