В последна среща от 24-ия кръг на Примера дивизион отборите на Ла Коруня и валенсия завършиха 1:1. Така двата състава продължават да нямат успех в последните четири срещи за първенството. Валенсия за първи път от последните си четири гостувания на този съперник не успява да спечели срещата. Давид Вия се превърна в герой и грешник за "прилепите". Първо той откри резултата в 26-ата минута на срещата. Де Гузман загуби топката от Силва, тя попадва в Давид Вия и той наказа Арансубия. До почивката не паднаха нови попадения и гостите от Валенсия се оттеглиха с аванс от едно попадение. През втората част Ла Коруня се хвърли да изравнява резултата и успя да го стори в 79-ата минута, когато беше с човек повече на терена. Две минути по-рано голмайсторът на гостите Вия беше изгонен за втори жълт картон, след като наруши правилата срещу вратаря Арансубия. Така най-опасният футболист в редиците на домакините Писко възстанови равенството и даде ценната точка в актива на Ла Коруня, а Валенсия загуби две точки в преследването на лидерите. Нетинфо