Младежкият национален отбор на България загуби с 1:0 контролата си срещу Австрия, играна на стадион "Славия", предаде репортер на БГНЕС. През първото полувреме младежите ни владееха топката и дори опитаха няколко по-опасни центрирания пред вратата на австрийците, но в крайна сметка нито едно от тях не доведе до положителен резултат. Второто полувреме започна с 11 човека в тима на Австрия, след като се оказа, че ръководствата на тимовете имат подобна уговорка. В 51-та минута след груба грешка на Генев, който не успя да изчисти Австрия поведе в резултата с 1:0, което в крайна сметка стана и крайния резултат. До края на мача нямаше кой знае какви изненади, като единствената по-опасна ситуация бе за малко избегнатия автогол, който Бранимир Костадинов едва не си вкара. На двубоя присъстваха президентът на БФС Борислав Михайлов. старши треньорът на Левски Емил Велев, бившият наставник ЦСКА Стойчо Младенов и Емил Костадинов. /БГНЕС