Стяуа (Букурещ) не успя да постигне 4 поредни победи в приятелския турнир в Австрия, след като беше победена от "Звездата на България" ЦСКА София с резултат 1-2, пише румънското електронно издание Зиаре.ком. Отбраната на червено-сините, в която участват Балан, Бачу, Рада, Филип, се пропука в 12-та минута, след гол на португалеца Руи Мигел, който се възползва от грешка на румънския отбор. Богдан Станку можеше да изравни 10 минути по-късно, когато свободен удар, изпълнен от него удари гредата на противниковата врата. Българите удвоиха преднината си в 58-та минута, когато вратарят Робинсон Сапата допусна непростима грешка, след като излезе непремерено при центриране отдясно. Почетният гол за Стяуа отбеляза Ромео Сурду, след като се възползва от невероятна грешка на българския вратар. БГНЕС