Литекс записа впечатляваща победа в последната си контрола от лагера в Холандия. "Оранжевите" биха с 4:0 Адо пред три хиляди зрители на неговия стадион в Хага. Два гола за победата на ловчанлии отбеляза Уилфред Нифлор. Той се разписа в 44-та и 58-та минута. По едно попадение добавиха Дока в 12-ата минута и Георги Миланов в 88-та. Литекс имаше пълно превъзходство през всичките 90 минути и можеше да постигне далеч по-убедителен успех. През първото полувреме Дока бе близо до второ попадение в актива си. Пропуск направи и капитанът Ивелин Попов. След почивката пък Нифлор на два пъти бе много близо до гола. Малко преди да отбележи за 3:0 французинът не успя да уцели топката пред опразнения от вратаря ъгъл. По-късно прехвърлящ удар от малък ъгъл на Нифлор за малко не влезе в мрежата. Главният съдия пък на два пъти пощади домакините след като не отсъди дузпи за Литекс след нарушения срещу Николай Бодуров. БГНЕС