Младежкият национален отбор по футбол на България загуби в контролата си срещу Гана на стадион „Славия” с 1:2, предаде репортер на БГНЕС. Младежите започнаха обещаващо мача, след като поведоха още в петата минута след попадение с глава на капитана Балтанов. В 34-та минута гостите пропуснаха възможност за изравняване, след като Адия не успя да улучи очертанията на вратата. Второто полувреме започна по-активно за ганайците, които видимо доминираха и в крайна сметка в 56-та минута резултатът стана 1:1, когато влезлият като резерва Ишмаел шутира силно и уцели вратата на Петър Денчев. Минути по-късно младежите на Гана отново имаха шанс за попадение, но с последни усилия вратарят на „лъвчетата” изби в корнер. До второ попадение гостите стигнаха обаче само след 15-на минути, след като Адия излезе зад защитата ни и с удар с левия крак направи резултата 2:1, с което и оформи крайния резултат. На мача присъстваше и президента на БФС Борислав Михайлов, който напусна стадиона около 15 минути преди края на срещата. Титуляр за Гана започна и футболистът на Локомотив Мездра Тавиа, който дори бе близо до попадение през първото полувреме. БГНЕС