В среща от втория кръг на Премиършип отборът на Челси воден от Карло Анчелоти надигра като гост Съндърланд с 3:1, като се наложи "сините" от Лондон да обръщат мача. "Черните котки" успяха да открият резултата през първата част чрез Бент в 18-ата минута. През второто полувреме немският национал Михаел Балак възстанови равенството с попадение в 52-ата минута. Франк Лампард даде преднина на Челси в 61-ата минута от дузпа, а в 70-ата Деко офирми крайния резултат. С този успех Челси е едноличен лидер в подреждането с актив от шест точки от два мача. В другия мач от днешната програма отборът на Уувърхемптън, който е новак във Висшата лига победи Уигън като гост с минималното 1:0 и взе първи три точки в елита. Победното попадение вкара Кеоф още в шестата минута на мача. SPORTNI.bg