Валери Божинов не взе участие в първия мач на Парма от новото първенство на Италия в Серия А, в мач срещу Удинезе навън, завършил с равенство 2:2. Привлеченият под наем от Манчестър Сити български нападател бе записан сред резервите, но остана на пейката до края. "Пармалатите" поведоха с гол на Палоши в 42-ата минута, но в последните секунди на първата част Ди Натале изравни от дузпа. Лукарели отново даде преднина на Парма в 48-ата минута, но малко преди последния съдийски сигнал, в 89-ата минута домакините стигнаха до изравнителен гол чрез Ди Натале. Всички резултати: Интер - Бари 1:1, Катания - Сампдория 1:2, Дженоа - Рома 3:2, Ювентус - Киево 1:0, Лацио - Аталанта 1:0, Ливорно - Каляри 0:0, Палермо - Наполи 2:1, Удинезе - Парма 2:2. БГНЕС