Ювентус победи Ливорно с 2:0 в късната среща от четвъртия кръг на Серия А и оглави еднолично класирането с актив от 12 точки и четири поредни победи. Футболистите на "старата госпожа" решиха изхода от срещата в рамките на само половин час игра. Първо Винченцо Якуинта откри резултата още в осмата минута на двубоя. Каморанези центрира отдясно и за нападателя не беше трудно с глава да открие резултата, пронизвайки вратаря Де Лучия. В 30-ата минута на двубоя Каморанези отново асистира, този път на Маркизио и той направи 2:0. През втората част въпреки опитите Ювентус да вкара трети гол това така и не се случи и крайният резултат се запази - 2:0 за Ювентус. Ливорно остава на 17-ата позиция с актив от едва две точки./SPORTNI.bg