Младите футболисти на Черноморец Поморие се поздравиха с четвърта поредна победа в първенството на източна "Б" група. На стадион "Ивайло" във Велико Търново, където изтърпяваше наказанието си с лишаване от домакинство, четата на страши треньорът Петър Хубчев се наложи с 1:0 над Волов Шумен. Единственият гол за ценните три точки падна две минути преди края, когато Цветан Филипов проби по левия фланг и центрира към Любомир Божинов, който порази мрежата от воле. С 15 точки в актива си поморийци вече се настаниха трайно в средата на класирането след 11-ия кръг. Странното в случая е изборът на място за изтърпяване на наказанието. Както е известно, според Наредбата наказаният отбор трябва да посочи терен на 60 километра от града си и да не ощетява в пътуването гостите. Поморийци обаче играха във Велико Търново, където местният Етър 1924 ще вземе парите от наема, платен от Черноморец Поморие. SPORTNI.bg