Манчестър Юнайтед се добра до поредна точка в Шампионската лига след измъчено равенство на "Олд Трафорд" с 3:3 срещу московския ЦСКА. Дзагоев откри резултата за руснаците с гол в 25-та минута на срещата. Четири минути по-късно Майкъл Оуен изравни, но в 31-то минута Милош Красич отново поведе за гостите с 1:2. Василий Березуцки увеличи разликата в полза на гостите в 47-та минута до 1:3. С два късни гола тимът на сър Алекс Фюргъсън се добра до заветното равенство, а с него - и до класирането за следващия кръг. Най-напред Пол Шолс отбеляза в 84 минута, а във втората минута след изтичане на редовното време Антнио Валенса оформи окончателното 3:3. Бербатов остана извън тима на червените дяволи поради получения удар в капачката на коляното по време на срещата от Висшата лига срещу Блекбърн в събота. Липсата на българина принуди треньора да привика Уейн Рууни, който остана на пейката, но се появи на терена в 58-ата минута при резултат 1:3 за руснаците. Така след четвъртия кръг Манчестър Юнайтед има 10 т., следван от Волфсбург със 7, ЦСКА Москва - 4 и Бешикташ - 1 точка./БГНЕС