ЦСКА се класира за 1/8-финалите за Купата на България, след като победи Свиленград с минималното 1:0. Победният гол за "армейците" дойде почти в края на мача, когато в 76-та минута Спас Делев подаде към Мишел Платини, който засече топката с глава и я прати в мрежата на Паскалев. Като цяло срещата не се отличи с много запомнящи се моменти. Първото полувреме започна с атака на Свиленград, които започнаха борбата още в 5-та минута с опит за извеждащ пас към Христо Петров, но Иван Иванов успя да се намеси и да пресече подаването. До края на първата част тимовете се редуваха в атаките, но до гол не се стигна. Второто половина на мача започна динамично още в 50-та минута Христов нахлу в наказателното поле на ЦСКА и се опита да намери свой съотборник, но Баес успя да избие топката. Малко по-късно Спас Делев имаше възможност да открие резултата, но изстрела му с глава в 56-та минута беше твърде неточен. БГНЕС