В мач от Група В на Шампионската лига, игран на стадион "Олд Трафорд", Манчестър Юнайтед допусна срамна загуба от турския Бешикташ с 0:1. Очевидно домакините бяха отписали мача предвид резултата от другата среща в групата между ЦСКА (Москва) и Волфсбург, приключила по-рано с изгодното за Манчестър 2:1 за ЦСКА. Липсата на стимул, както и отсъствието на основни единици като Гигс, Рууни и Бербатов определено дадоха отражение върху играта на Червените дяволи. От това се възползваха гостите, които, макар и без шансове за по-нататъшно класиране, с гол на Тело в 20-ата минута извоюваха престижна победа. През второто полувреме сър Алекс Фергюсън опита да раздвижи атаката, пускайки в игра Оуен, но до финалния сигнал на френския рефер Стефан Ланой резултатът остана непроменен, за което допринесе и вратарят на Бешикташ Рюстю Речбер, спасил всичко, каквото имаше за спасяване. Въпреки загубата Манчестър Юнайтед продължава да води в Група В с актив от 10 т. Второ и трето място делят ЦСКА (Москва) и Волфсбург с по 7 т., а последен е Бешикташ с 4 т. БГНЕС