Отборът на ЦСКА загуби с 0:1 от ФК Волга (Русия) в контролна среща, която се игра в спортен център "Корнелия" в Анталия. Срещата се игра в две полувремена от по 50 минути, а наставникът на българския тим Йоан Андоне използва два различни състава в двете части. Мачът се игра при тежки атмосферни условия, а силният вятър и дъжда пречеха на футболистите на двата тима да покажат най-доброто от себе си. ЦСКА и ФК Волга си размениха по няколко опасни положение през първото полувреме, но до гол така и не се стигна. Малко преди края на първата част, токът изгасна и реферът свири по-рано нейния край. Срещата бе подновена, но в 8-та минута на второто полувреме осветлението отново угасна и срещата бе прекратена за няколко минути, докато аварията бъде отстранена. Единственото попадение в мача вкара резервата в руския тим Виноградов в 73-та минута, когато българският страж Иван Караджов направи груба грешка и след последвалото разбъркване руският играч прати топката в мрежата на "армейците" за крайното 0:1 в полза на своя тим. БГНЕС