Шампионите от Левски победиха Локомотив Мездра с 1:0 в контролна среща пред около 5000 зрители на стадион "Георги Аспарухов", а отсъствалият половина година заради контузия Владимир Гаджев записа десетина минута с екипа на "сините". Това бе последна контрола на шампионите преди началото на пролетния полусезон. Единственото попадение отбеляза надеждата за сериозна резултатност на тима през лятото, новото попъление от Спортист Своге Мирослав Антонов. При първата по-сериозна опасност за Локомотив Мездра в 25-та минута, младият защитник Стефан Станчев показа класа и спря нападателят на мездренчани Исмаил Иса. Няколко минути по-късно Антонов реализира единственото попадение в мача. В 31-та минута, Георги Сърмов изведе нападателя в наказателното поле, Антонов преодоля бранител на гостите и матира стража Господинов за 1:0. Три минути по-късно Бензукан можеше да удвои, но прати топката в аут след удар с глава. В 44-та минута Антонов отново прати кълбото в мрежата, но реферът на двубоя Ангел Ангелов не призна попадението заради засада. Най-запомнящият се факт през втората част бе влизането в игра на Владимир Гаджев, който заради тежка травма, не игра за своя тим около шест месеца. Последният двубой, който Гаджев изигра с фланелката на Левски, бе финалът за Суперкупата на България. Тогава той напусна контузен в края на двубоя след съприкосновение с играча на Литекс Сандриньо. До края на мача, всяко съприкосновение с топката на младия полузащитник на Левски бе аплодирано бурно от привържениците на "сините". /БГНЕС