Отборите на Левски и ЦСКА не сътвориха нищо кой знае колко запомнящо се по време на 125-то вечно дерби и завършиха 0:0 в срещата от 21-ия кръг на "А" група, която се игра на Националния стадион "Васил Левски", предаде репортер на БГНЕС. За символичните домакини от Левски титуляр започна лекувалият дълго време контузия Владимир Гаджев. За ЦСКА единственият основен играч, който отсъстваше от срещата, бе Игор Митрески. Мачът започна предпазливо, след като и двата тима задържаха топката повече в центъра. В 6-та минута на мача, Жоазиньо навлезе в наказателното поле на ЦСКА, но бе блокиран от трима бранители и топката излезе в аут. В 15-та минута Бардон намери отлично Христо Йовов на линията на наказателното поле, но нападателят се засуети и сбърка. В 27-та минута Платини пробва центриране, но Бензукан изби, а в 37-та минута имаше сериозни разправии в наказателното поле, след като Панку поиска дузпа, но не получи такава. Минута по-късно Станчев напусна с контузия и бе заменен от Петраш. Второто полувреме започна със спиране на играта за малко, за да се разсее дима, пуснат от димките на феновете. В 50-та минута дойде първата реална голова ситуация за един от двата отбора. След добра контраатака, Гранден стреля от границата на наказателното поле, но Петков спаси. Нов удар на Гранден от фаул в 54-та минута попадна право в ръцете на Петков. Коста Янев също напусна принудително в 56-та минута, а на негово място влезе Борис Галчев. В 60-та минута Панку пропиля нова добра възможност за ЦСКА. Той финтира двама бранители на Левски, но след това се опита да прехвърля вратаря Петков и ударът му излезе в аут. В 79-та минута отново румънецът направи непростим пропуск. Той получи топката от Янчев и вместо да накаже Петков, стреля покрай вратата. В продължението на срещата, Панку влезе остро в краката на Георги Петков, но не беше изгонен. Гол до края на срещата обаче не последва и мачът завърши 0:0. Така ЦСКА продължава да е трети с 40 точки, с една точка по-малко от Локомотив София и на пет от лидера Литекс. Шампионите от Левски пък заемат четвъртото място с 36 точки. /БГНЕС