Отборът на Черно Море спечели с 3:1 срещу Черноморец (Бг – Сф) на стадион “Тича” във Варна. Домакините поведоха още в първата минута, след като Да Силва отбеляза от границата на наказателното поле. Черно Море продължи с домакинския си натиск срещу най-слабия тим в българското първенство и пред вратаря на гостите Белбер се редяха положение след положение. В 30-та минута, Масена Моке вкара първото си попадение в срещата, след като опъна мрежата на гостите с глава за 2:0. В началото на второто полувреме, Моке отбеляза за втори път и докара резултата до 3:0 в 47-та минута. Гостите реагираха мигновено и успяха вкарат почетния си гол само минута след третото попадение на “моряците”. Голът за Черноморец вкара Дянков. Така, Черно Море взе резонна победа срещу Черноморец (Бг – Сф) пред около 2500 души в морската ни столица.