Отборите на Видима и ЦСКА не успяха да се победят и направиха 2:2 в двубой от 3-ия кръг на "А" група. Срещата започна повече от добре за столичани, които поведоха с 0:1 още в 5-та минута. Руи Мигел навлезе в наказателното поле на домакините, стреля към вратата на Видима, топката се отби в бранител и попадна на крака на Спас Делев, който се разписа от точката на дузпата. В 21-та минута, Мартин Дечев фаулира Герасим Заков, а реферът Ивайло Стоянов отсъди дузпа в полза на Видима. Заков застана зад топката, Иван Караджов хвана посоката, но топката все пак се оплете в неговата мрежа за 1:1. ЦСКА поведе с 1:2 в 41-та минута, когато Делев върна топката към Маркиньос на дъгата на наказателното поле и нападателят с плътен удар не остави никакъв шанс на вратаря Илиев. Николай Цветков пък получи червен картон в 63-та минута и Видима остана с човек по-малко, но това не попречи на новака в "А" група да изравни в 77-та минута. Владимиров центрира от фаул, Виданов се опита да изчисти, но кълбото стигна до Самет Ашимов и той оформи крайното 2:2. В крайна сметка, ЦСКА спечели първа точка за новия сезон след двете поражение от Левски и Черноморец. Видима пък вече има 5 точки след една победа и две равенства. /БГНЕС