ЦСКА се мъчи доста при домакинството си на уелския ТНС, но все пак стигна до класически успех с 3:0 след късни голове и почти сигурно си осигури място в групите на Лига Европа, предаде репортер на БГНЕС. Старши треньор на "червените" в този мач бе Сашко Борисов, който трябваше да замести освободения Павел Дочев. Сигурният нов наставник на "червените" Гьоре Йовановски също бе на скамейката на ЦСКА. Резерва за ЦСКА остана дълго чаканият на "Българска армия" таран Килиън Шеридън. Вместо него, атаката водеха Димитър Илиев и Дормушали Саидходжа. Срещата очаквано започна с надмощие на ЦСКА и още в 9-та минута Делев направи страхотен пропуск. Саидходжа подаде топката на Делев на около десет метра от вратата на ТНС, но бившият играч на Пирин я прати над вратата. В 29-та минута Тонев стреля отдалеч, Харисън изби топката много близо до голлинията, но впоследствие бе отсъден фаул срещу вратаря, който бе притиснат от Делев и Трифонов. В 39-та минута Делев дори вкара гол, който бе отменен, заради засада. Малко след началото на втората част в игра влезе и новото попълнение Шеридън, който замени Илиев. При една от редките си атаки ТНС можеше и да вкара гол, след като Уилямс накара Караджов да избива със сетни сили, а притичалият Шарп не успя да довкара топката във вратата. ЦСКА отвърна със страхотен удар на Маркиньос само минута по-късно, който бе спасен от Харисън. В игра се появи и другият нов нападател на ЦСКА Грегори Нелсон, който замени Саидходжа. След 80 минути мъки, ЦСКА най-сетне откри резултата - за 1:0 точен бе Акуаро. Италианецът се разписа с глава след центриране от фаул. Този гол сякаш съживи "армейците" и те удвоиха резултата само минута по-късно. Грегори Нелсон се разписа след самостоятелна акция. Класическият облик на резултата предаде Спас Делев в 89-та минута. Той се разписа след добър шут в десния ъгъл на уелската врата. Така приключи и срещата, а този резултат почти сигурно праща "червените" в групите на Лига Европа. /БГНЕС