Отборът на Славия постигна отлична победа с 2:0 като гост на Пирин в мач от четвъртия кръг на "А" група, игран на стадион "Христо Ботев" в Благоевград. Срещата започна вихрено с положения и пред двете врати, но до почивката гол не падна. В продължението на първата част Божов падна в наказателното поле на домакините, но съдията Стефан Спасов не отсъди нищо. През второто полувреме обаче наистина бе отсъдена дузпа за гостите. Тя дойде в 57-та минута след фаул на Руслан Иванов срещу Илия Илиев. Божов се нагърби с изпълнението на наказателния удар и не сбърка - 1:0 за Славия. В 65-та минута падна и втория гол за Славия. Галин Иванов подаде добре в наказателното поле на Пирин и за Божов не бе трудно да вкара втория си гол в мача. В 73-та минута Пирин също претендираха за дузпа, заради игра с ръка на Пламен Петков. За протести от скамейката на домакините бе изгонен треньорът на вратарите Иваников. Срещата все пак приключи при този резултат, от който определено доволни ще останат играчите на Славия. /БГНЕС