Победа с класически резултат 3:0 записа Левски като домакин на Калиакра в мач от четвъртия кръг на "А" група, предаде репортер на БГНЕС. "Сините" започнаха срещата като по-активния отбор, след като атаките им започнаха още в началните минути на мача. Въпреки набезите си обаче домакините не стигаха до гол. 41-та минута обаче се оказа преломна, след като футболист на Калиакра си отбеляза автогол. Исмаил Иса свали с глава на Александър Александров, капитанът на сините в този мач центрира остро почти от аут линията, а в опита си да изчисти топката Стоян Стефанов си отбеляза автогол, добутвайки я в собствената си врата. Втората половина на мача започна с две смени в състава на Левски, като в игра се появиха Жоазиньо и Владо Гаджев, на мястото на Дани Младенов и Сержиньо Грийн. Домакините доминираха и през това полувреме, но крайният резултат остана непроменен до 88-та минута, когато съдията отсъди дузпа в полза на Левски за игра с ръка на Антон Димитров. Александър Александров беше точен от бялата точка и направи резултата 2:0. В самия край на двубоя домакините направиха резултата класически, след като Исмаил Иса надбяга защитата на Калиакра и с удар от границата на наказателното поле стреля за 3:0. /БГНЕС