Българският ЦСКА направи 2:2 като гост на уелския шампион ТНС в мача-реванш от плейофите за влизане в групите на Лига Европа, но продължава напред във втория по сила европейски клубен турнир. "Армейците" успяха да поведат с 1:0 в 11-та минута, когато след центриране от ъглов удар защитникът на ЦСКА Акуаро засече топката с крак в мрежата на Харисън. Иван Караджов направи груба грешка в 14-та минута и уелският шампион успя да изравни резултата. Топката бе центрирана в наказателното поле на българите, играч на ТНС я отклони към непокрития Уилямс и той изравни с глава от няколко метра. Домакините успяха да поведат с 2:1 в 62-та минута, когато Джоунс отклони към Еванс след изпълнение на корнер и капитанът на ТНС с глава прати топката в мрежата на Караджов. Само пет минути по-късно, в 67-та минута, домакините останаха с човек по-малко след червен картон на Матю Уилямс. ЦСКА се възползва от ситуацията и след технично изпълнение на Кристиан Тибони от границата на наказателното поле в 80-та минута резултата стана 2:2. В крайна сметка, след успеха в София с 3:0, ЦСКА отстрани уелския шампион с общ резултат 5:2 и ще прави компания на Левски в утрешния жребий за груповата фаза на Лига Европа. /БГНЕС