Златан Ибрахимович промени късмета си в новия си тим, след като отбеляза два гола за победата на Милан с 2:0 над Оксер в групите на Шампионската лига. "Работя много усилено и скоро ще започнете да виждате още по-осезаемо резултатите. Беше великолепна вечер", заяви шведът, който изпусна дузпа в дебюта си за "росонерите". Първият си гол Ибра отбеляза в 66-та минута след подаване на Кевин Принс Боатенг, а второто му попадение дойде само три минути по-късно след асистенция на Робиньо. В другия мач от група G Реал Мадрид се наложи с 2:0 над Аякс. Футболистите на Жозе Моуриньо не спряха да пропускат положения в атрактивната среща, като в крайна сметка отбелязаха само два гола от 35 положения. Реал поведе в 30-та минута от двубоя, след изпълнение на корнер, който Шави Алонсо изпълни, топката попадна в Игуаин и рикошира в защитника на холандците Анита и влезе във вратата. В 73-та минута Игуаин увеличи преднината на Лос Бланкос на 2:0. В момента лидери в групата са Реал Мадрид и Милан. /БГНЕС