ЦСКА-Левски, 0:1 - това е и крайният резултат от футболното дерби на България, което приключи преди броени минути. Мачът се игра пред пълните трибуни на националния стадион "Васил Левски". В 20 минута на първото полувреме Христо Йовов отбеляза единственото попъдение в срещата. Топката попадна в Йовов след рикошет от защитник на ЦСКА.През второто полувреме ЦСКА овладя инициативата и на няколко пъти беше много близо до гола, но нападателите нямаха шанса да отбележат.Така в началото на пролетния сезон Левски води в шампионата. Според мнозина анализатори резултата от тази среща предопределя и победителя в първенството. Според треньора на ЦСКА Стойчо Младенов, червените ще продължат борбата за първото място докато съществува дори и най-малкия шанс да го спечелят. ШУМ.БГ