Отборът на ЦСКА успя да победи Берое с 3:2 в драматична среща от 12-ия кръг на "А" група, която се игра на Националния стадион "Васил Левски", предаде репортер на БГНЕС. Двата тима имаха по няколко положения за гол пред противниковата врата през първото полувреме, но не успяха да си отбележат и се оттеглиха на почивката при нулево равенство. Головете на стадион "Васил Левски" обаче започнаха да падат още в самото начало на втората част. Отбраната на ЦСКА направи много груба грешка и гостите откриха резултата чрез Стефан Велев в 49-та минута. Златинов получи топката отляво в наказателното поле и подаде към непокрития Велев, който стреля, Грило не успя да се намеси добре и топката се отклони в левия страничен стълб, след което влезе в мрежата на Мболи. Спас Делев обаче си поведе хубаво топката и успя да изравни за 1:1 в 57-та минута. Крилото на ЦСКА се прояви за втори път в мача в 72-та минута. Делев получи хубав пас в наказателното поле от страна на Йордан Минев и с техничен удар не остави никакви шансове на Илчев за 2:1. Бившият играч на "армейците" Евгени Йорданов, който току-що бе влязъл като резерва, се възползва от грешка на Мболи и изравни за 2:2 в 79-та минута. Бачев центрира в наказателното поле на Берое, Мболи скочи да лови топката, алжирският национал обаче изпусна кълбото и за Йорданов не остана нищо друго, освен да вкара за 2:2. В самия край на мача, в последната минута на продълженията, Маркиньос вкара страхотен гол от пряк-свободен удар и така донесе победата на ЦСКА с 3:2. /БГНЕС