ЦСКА си върна на Рапид и записа първа победа в Лига Европа, след като триумфира с 2:1 в Австрия във втория мач между тимовете от група L. Първото полувреме беше сравнително динамично, въпреки, че тимовете не успяха да си вкарат гол, като в най-чистите си положения и двата отбора удариха греда. Втората половина на мача започна добре за ЦСКА, след като в 50-та минута капитанът Тодор Янчев откри резултата за 1:0. Радостта на "армейците" обаче трая кратко, след като домакините изравниха от дузпа в 56-та минута. Маркиньос обаче върна радостта в редиците на българския тим, след като прехвърли вратаря и изведе отбора напред с 2:1 в 64-та минута. След успеха си ЦСКА стават с 3 точки и се изравняват с Рапид, които победиха българите в София с 2:0. В другата среща от групата Бешикташ и Порто завършиха с равенство 1:1. /БГНЕС