Франция победи Бразилия с 1:0 в приятелски мач, игран на "Стад дьо Франс" в Париж. Срещата започна доста оспорвано, като почти през цялото първо полувреме бразилците имаха териториален превес. Усилията им обаче не дадоха резултат. В 40-ата минута Кариоките останаха с човек по-малко, тъй като Ернанес получи червен картон заради фаул срещу Карим Бензема. През второто полувреме ролите се смениха, като французите не пропуснаха да се възползват от численото си превъзходство. В 55-ата минута наложеното от тях надмощие се увенча с попадение на Бензема. Стрелецът на Реал Мадрид, оставен непокрит в наказателното поле на Бразилия, отбеляза след чудесно центриране отляво на Джереми Менес: Франция - Бразилия 1:0. БГНЕС