ФК „Волов” победи с 2:0 при вчерашното си гостуване на „Септември” (Тервел) в пореден контролен мач от подготвителния период. И двата гола паднаха през второто полувреме, като първо в 56-та минута Красимир Стефанов откри резултата, а в 70-та Венци Тотев отбеляза второто попадение в срещата. Шуменци бяха по-добрият отбор през цялото време и изпуснаха още няколко възможности за по-изразителна победа. Мачът започна в 18.00 часа при адска жега, като далеч по-интересно се разви второто полувреме. На няколко пъти двубоят бе прекратяван, за да могат футболистите да пият вода и да отдъхнат. Следващата контрола на ФК „Волов” е в четвъртък, когато в Албена, от 18.00 часа, срещаме израелския „Апоел”. ШУМ.БГ