Отборите на Айнтрахт и Вердер завършиха наравно 1:1 в мач от немската Бундеслига, игран на стадиона на домакините във Франкфурт. Бремен откри резултата в срещата в 58-та минута, когато Халил Алтънтоп си вкара автогол, притиснат от Сандро Вагнер. Последният пък нацели и гредата в началото на мача, останал сам срещу вратаря на противника. Бремен нямаха късмет и в 31-та минута, когато редовен техен гол бе отменен. Три минути по-късно те не получиха право да изпълнят дузпа, след като бранителят на Франкфурт Марко Рус игра с ръка в наказателното поле. Резервата Мартин Фенин изравни резултата в 83-та минута, когато засече центриране на Себастиан Джунг. Бремен остава 12-ти в класирането, на точка пред Франкфурт. /БГНЕС